DOMOV‎ > ‎VRTEC MAVRICA‎ > ‎Obvestila vrtca‎ > ‎

Čarobni večer

objavljeno: 26. dec. 2017 04:22 avtor: Urška Erdelji   [ posodobljeno 28. dec. 2017 12:07 ]
V torek, 19. 12. 2017, ob 16. 30 uri smo v našem vrtcu izvedli čarobni večer. Le zakaj je bil tako čaroben? Palček Skakalček in palček Pozdravček sta povezovala program. Povedala sta nam, da se jima je zgodilo nekaj nenavadnega. Med iskanjem daril sta čisto pozabila na čas. Ko sta ugotovila, da bi se že zdavnaj morala vrniti do sani, sta hitro bežala, vendar ni bilo ne sani, ne palčkov in niti Dedka Mraza. Bila sta že vsa obupana. Pričarala sta svet pravljic, v katerem so z dramatizacijo nastopali otroci iz lutkovnega krožka, otroci iz vseh oddelkov s plesnimi točkami in deklamacijami. Na koncu so še vsi otroci skupaj zapeli pesmico o Dedku Mrazu. S pesmico so priklicali Dedka Mraza. Neprecenljivo je bilo gledati iskrice v otrokovih očeh. Tudi vzgojiteljice so pripravile presenečenje za vse, zapele so dve pesmi. Dedek Mraz je otrokom razdelil darila in se skupaj s palčkoma odpravil domov. Več čarobnih utrinkov si lahko ogledate tukaj.