DOMOV‎ > ‎VRTEC MAVRICA‎ > ‎Obvestila vrtca‎ > ‎

Pingvinčkova pošta

objavljeno: 5. mar. 2019 04:18 avtor: Urška Erdelji   [ posodobljeno 5. mar. 2019 04:22 ]
Sem pingvinček Milko in grem na poštno dirko, gor in dol po bregu skupaj z vrečo drvim….

V sredo, 19. 12. 2018, se je naš vrtec spremenil v čarobno pravljico...

Pingvinček Milko je drvel dostavljat pošto.  Dostavil je pošto vse do severnega tečaja. Kjer ga je pričakalo sporočilo od zvezde Severnice. Zvezda Severnica ga je začarala v vrtec Mavrica Odranci. Pingvinček Milko je imel to čast, da je skupaj z otroki doživel čarobno pravljico. Otroci iz vrtca so ga razveselili s pesmijo, plesom in deklamacijo. Z obiskom nas je razveselil tudi Božiček ter nas s toplimi pozdravi in željami pospremil v novoletni čas. Pingvinček Milko se je spomnil, da se mora hitro odpraviti nazaj na Južni tečaj, zato je zaprosil Božička, da ga zapelje s sanmi nazaj domov.

»…pakete sem dostavil in nasmeh na obraz privabil, zdaj pa se odpravljam na Južni tečaj…«

Več čarobnih utrinkov si lahko ogledate tukaj.