DOMOV‎ > ‎VRTEC MAVRICA‎ > ‎Obvestila vrtca‎ > ‎

Teden otroka

objavljeno: 18. okt. 2017 22:00 avtor: Urška Erdelji   [ posodobljeno 20. okt. 2017 08:16 ]
Posebno pozornost smo posvetili Tednu otroka, ki je letos potekal pod sloganom "Povabimo sonce v šolo". Mi smo "sonce" povabili v naš vrtec. Vzgojiteljice smo pripravile pester tedenski program, ki je minil v sproščenem, ustvarjalnem vzdušju. V ponedeljek smo v popoldanskem času povabili starše na  predavanje za prvo starostno obdobje z razgovorom "Pomen družine in branje". V sredo je bilo organizirano predavanje za starše drugega starostnega obdobja z naslovom "Družina in predopismenjevalno obdobje. Hkrati so bile v sredo izvedene ustvarjalne delavnice za otroke drugega starostnega obdobja. Delavnice so izvedle zunanje strokovne delavke, Nataša Litrop, prof. slovenščine in sociologije, Breda Vöröš, mag. inkluzivne pedagogike, Tanja Karlovčec, mag. inkluzivne pedagogike in Tadeja  Horvat, univ. dipl. socialna delavka v sklopu Raziskovalnega izobraževalnega središča Dvorca Rakičan. Več utrinkov iz Tedna otroka si oglejte tukaj.
ą
(1527k)