Obvestila‎ > ‎

Rokoborsko društvo M.S. na OŠ Odranci

objavljeno: 8. okt. 2017 23:24 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobljeno 8. okt. 2017 23:28 ]
V petek, 6. 10. 2017, so učenci OPB-ja zaključili s celotedenskimi aktivnostmi, ki so jih imeli v okviru tedna otroka. Petek je bil v znamenju športa, saj so na šolo prišli člani rokoborskega društva Murska Sobota, ki so najprej predstavili obliko treninga, pokazali so nam nekaj zanimivih igric ter atraktivne padce. Na koncu so se tudi naši učenci lahko pomerili z njihovim najmočnejšim članom in se izkazali za zelo uspešne.

Rokoborskemu društvu M.S. se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujemo, da so bili pripravljeni žrtvovati svoj čas in nam predstaviti to zelo zanimivo in za otrokov motorični razvoj izredno koristno športno disciplino. Učence so povabili, da v kolikor bi koga vadba zanimala, imajo nekaj mest na vadbah še prostih in se jim še lahko pridružijo v telovadnici stare ekonomske šole v Murski Soboti.