Obvestila‎ > ‎

Slovo devetošolcev generacije 2002

objavljeno: 21. jun. 2017 12:47 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobljeno 22. jun. 2017 10:47 ]
V petek, 9. 6. 2017, so se letošnji devetošolci na valeti svečano poslovili od učiteljev, vodstva šole in tehniških delavcev. Pripravili so zanimiv program, v katerega so vključili glasbeni nastop harmonikaša Blaža, trobentaša Jana in basista Leona in vokalni nastop vseh učencev, zaključili pa so ga s pestrim in razgibanim plesnim programom.

Nekaj vtisov si lahko ogledate v fotogaleriji.

V četrtek, 15. 6. 2017, v dopoldanskem času so poskušali osmošolci dokazati, da si zaslužijo prejeti v hrambo simbolični ključ šole. Zrelostne naloge so jim devetošolci pripravili na igrišču pri šoli - ker je vreme z visokimi temperaturami to dopuščalo, so bile igre povezane z vodo. Osmošolci so dokazali, da so dovolj zreli, da nadomestijo najstarejše in postanejo vzgled vsem ostalim učencem na šoli.

V fotogaleriji je zbranih nekaj utrinkov s predaje ključa in pogostitve s torto.