Obvestila‎ > ‎

Zaključna ekskurzija 6. in 9. r

objavljeno: 4. jun. 2017 23:00 avtor: NIka Poljanšek
V petek, 2. 6. 2017, smo se šestošolci in devetošolci odpravili za zaključno ekskurzijo, kjer nam je sonce s svojo toploto še dodatno polepšalo že tako lep izlet. Najprej smo si ogledali Škocjanske jame, ki spadajo med Unesco spomenike. Navdušeni nad naravnimi lepotami smo se opravili še do Lipice, kjer smo se okrepčali s kosilom. Nato smo imeli voden ogled po kobilarni, pri čemer smo izvedeli marsikatero zanimivo informacijo, za konec pa nas je čakal še ogled predstave klasične šole jahanja. Prijetno utrujeni smo se odpravili proti domu, vendar nas je na mariborski obvoznici premamil tudi McDonalds. Čeprav se zavedamo, da hrana v njem ni zdrava, smo si jo za zaključek šolanja privoščili, ker je ne jemo ravno vsak dan.

Učiteljičine kamere so med drugim ujele nekaj fotoutrinkov.