51. spominski tek v Murski Soboti

objavljeno: 19. okt. 2016 12:41 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 19. okt. 2016 12:41 Andrej Kociper ]
V ponedeljek, 17. 10. 2016, so se naši najhitrejši tekači in tekačice od 4. do 9. r udeležili 51. spominskega teka v Murski Soboti. Tek je bil ekipne narave, saj so tekači tekli štafeto, ki je bila sestavljena iz treh članov. Naši učenci so v tovrstnem teku sodelovali prvič in so se odrezali zelo dobro, starejši učenci pa celo odlično.

Ekipo učenk 4. - 6. r so sestavljale Hana in Zala Ferenčak ter Šanaja Kežmah - učenke so pritekle na 5. mesto.
Ekipo učencev 4. - 6. r so sestavljali Miha Kreslin, Nejc Sečkar in Jurij Kavaš - pritekli so na 6. mesto.
V ekipo starejših deklic 7. - 9. r so se uvrstile Mihaela in Monika Lešnjak ter Annabella Rogan in so tekmovanje končale na 9. mestu.
Z nekoliko sreče, vendar tako pač je v športu, so se na drugo mesto uvrstili trije devetošolci, in sicer Vito Kavaš, Denis Kociper ter Nejc Škafar.

Vsem učencem iskreno čestitamo in se že veselimo vaših rezultatov naslednje šolsko leto. Nekaj fotografij si lahko ogledate tukaj, lahko pa si ogledate tudi fotoreportažo na spletni strani www.pomurec.som.