52. spominski tek v Murski Soboti

objavljeno: 17. okt. 2017 12:24 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 17. okt. 2017 12:24 Andrej Kociper ]
V torek, 17. 10. 2017, je bil v Murski Soboti v grajskem parku že 52. zapored organiziran spominski tek. Učenci so tekmovali v štafetnem teku trojk, katerega smo se letos udeležili drugič.

Našo šolo so zastopale štiri trojke, od katerih sta dve zasedli 3. mesto! Najprej so nastopili učenci 4. - 6. r in si z izjemnim tekom pritekli bronasto kolajno, šoli pa novo nogometno žogo, katera bo samo njihova do devetega razreda. Za njimi so se na stezo zapodile učenke 7. - 9. r, pri čemer moramo poudariti, da je v naši trojki z dvema devetošolkama tekla tudi Zala Ferenčak, ki je komaj šestošolka, ampak ne glede na njeno "mladost" se je brez težav kosala s tri leta starejšimi dekleti... In pritekle so v cilj kot tretje (in tudi prejele nogometno žogo)! Na koncu sta se pognali še obe fantovski ekipi, ki sta si z veliko borbenosti pritekli tudi odlični 5. in 7. mesto.

Učenci, ki so zastopali našo šolo:

Nejc Sečkar, Lan Marinič in Miha Kreslin  -  3. mesto (učenci 4. - 6. r)

Mihaela Lešnjak, Nika Pal in Zala Ferenčak  -  3. mesto (učenke 7. - 9. r)

Niko Kavaš, Lino Lipuš in Mai Smej  -  5. mesto (učenci 7. - 9. r)

Jurij Kavaš, Aljoša Marič in Beno Kavaš  -  7. mesto (učenci 7. - 9. r)

FOTOGALERIJA načih tekačev

Vsem učencem za ponoven izjemen dosežek čestitamo!