atletski mnogoboj za učence 5. - 9. r

objavljeno: 18. jun. 2017 14:19 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 20. jun. 2017 09:09 Andrej Kociper ]
V petek, 16. 6. 2017, je Aleš Zver slavnostno podelil priznanja najboljšim trem atletom na šoli med mlajšimi in starejšimi učenkami ter učenci. Učenci so med seboj tekmovali v štirih disciplinah:
  • skok v višino,
  • skok v dlajino z zaletom,
  • met živžgača (vortexa) in
  • tek na 100 m.
Žal športnega dne zaradi dežja nismo mogli izvesti v celoti kot običajno, smo pa dokončali s tekmovanji pri pouku. Učenci so se tudi tokrat zelo potrudili in še enkrat, kot že tolikokrat doslej v letošnjem šolskem letu, dokazali da zelo radi tekmujejo in se primerjajo med seboj, predvsem pa je pomembno postalo, da so pričeli razmišljati predvsem o doseganju in preseganju samega sebe in svojih rezultatov.

Najboljši trije po posameznih kategorijah:
    mlajši učenci:                                    mlajše učenke:                                        starejši učenci:                                    starejše učenke:
            1. mesto: Mai Smej (7. r)                1. mesto: Annabella Rogan (7. r)                1. mesto: Vito Kavaš (9. r)                    1. mesto: Mihaela Lešnjak (8. r)
            2. mesto: Beno Kavaš (7. r)            2. mesto: Zala Ferenčak (5. r)                     2. mesto: Leon Antolin (9. r)                 2. mesto: Monika Lešnjak (8. r)
            3. mesto: Nejc Sečkar (5. r)            3. mesto: Lara Pintarič (6. r)                       3. mesto: Denis Kociper (9. r)                3. mesto: Nika Pal (8. r)

učenke absolutno (starejše in mlajše skupaj, glede na doseženo ptevilo točk):                    učenci absolutno:
        1. mesto Annabela Rogan                                                                                                    1. mesto: Vito Kavaš
        2. mesto: Mihaela Lešnjak                                                                                                    2. mesto: Leon Antolin
        3. mesto: Monika Lešnjak                                                                                                     3. mesto: Denis Kociper

Podrobnejše rezultate najdete na oglasni deski za ŠPORT pri dežurnemu učencu v šoli, fotografije pa tukaj.

VSEM učenkam in učencem, tudi tistim, ki niso dosegli najboljših treh mest, iskreno čestitamo in jim tudi v prihodnje želimo veliko borbenosti, vztrajnosti in fail-playa.