Medšolski otroški parlament

objavljeno: 9. feb. 2018 12:17 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 9. feb. 2018 12:17 Andrej Kociper ]
V torek, 6. 2. 2018, sta se učenki Monika Lešnjak in Klara Grabnar z mentorico Niko Poljanšek udeležili medšolskega otroškega parlamenta, ki je bil letos organiziran na DOŠ Dobrovnik. Učenki sta uspešno predstavili delo na otroškem parlamentu na naši šoli, se udeležili okrogle mize ter razpravljali o šolskemu sistemu. Ugotovili so, da imajo učenci vseh šol približno enake želje in mnenja - želijo si več športa, več šol v naravi, več praktičnega in eksperimentalnega dela. Izpostavili so, da bi morala biti šola bolj šola za življenje ter da bi morali biti učitelji bolj strogi, dosledni in pravični do vseh učencev.