Proslava ob dnevu družine

objavljeno: 9. apr. 2018 20:38 avtor: Janja Babič   [ posodobil 10. apr. 2018 03:37 Andrej Kociper ]
Kulturna prireditev ob starševskem dnevu, ki se je odvijala v nedeljo, 25. 3. 2018, v telovadnici OŠ Odranci, je bila zelo dobro obiskana. Pripravili smo jo skupaj z Župnijsko Karitas Odranci. Potekala je pod geslom “Kje sem doma?”.

Razmišljanje o domu in družini je v svojem nagovoru podal župnik Lojze Kozar.

Z recitacijami, dramskimi prizori, petjem, plesom in igranjem na razne instrumente so sodelovali otroci vrtca Mavrica, učenci OŠ Odranci, mladinski cerkveni pevski zbor, zbor Neuničljivo upanje ter bivši učenci naše šole.

Program sta pripravili učiteljici Janja Babič in Viktorija Ozmec, ki je skupaj z učencema Gajo Ferenčak in Janom Smolkom program tudi povezovala.

Ob koncu prireditve je vsaka obiskovalka prejela medeno srce, ki so ga spekle ženske iz Društva žena Odranci.

Več o dogodku si lahko ogledate TUKAJ.