proslava ob slovenskem kulturnem dnevu

objavljeno: 9. feb. 2017 04:41 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 9. feb. 2017 04:41 Andrej Kociper ]
V četrtek, 9. 2. 2017, smo se šesto šolsko uro zbrali v telovadnici, kjer smo si ogledali proslavo, ki so jo pripravili osmošolci. Celotna proslava je bila sestavljena iz del Franceta Prešerna, združevala pa je tako plesne in pevske kot tudi dramske, deklamacijske in inštrumentalne točke. Prav vsi nastopajoči so svoje delo izvrstno opravili in jim lahko čestitamo za izvrstno opravljeno delo. Prav tako pa se lahko zahvalimo njihovi mentorici pri pripravi proslave, učiteljici Gabrijeli Lačen Dora.

Ob koncu proslave je komisija podelila pohvale trem učencem, ki so zmagali na likovnem natečaju, ki je bil razpisan ob 160-letnici šolstva in 65. obletnici organizirane predšolske vzgoje v Odrancih. Nagrade so prejeli Vito Kavaš, Emilija Sečkar in Lana Gostan.

Nekaj fotoutrinkov je ujel tudi šolski fotoaparat.