SIMBIOZ@ e-pismena Slovenija na OŠ Odranci

objavljeno: 25. nov. 2016 01:19 avtor: Andrej Kociper   [ posodobljeno 25. nov. 2016 03:43 ]

V tednu od 21. do 24. novembra 2016 smo uspešno zaključili računalniške delavnice v okviru projekta Simbioza – med generacijami. Delavnice je obiskovalo trinajst vedoželjnih in hitro učljivih udeležencev, katerim je izmenjaje pomagalo sedemnajst prostovoljcev. Med prostovoljce so se nam poleg šolskih strokovnih delavcev in sedanjih učencev šole priključili še nekdanji učenci – sedanji srednješolci. Rezultat delavnice je viden v osebnem napredku vsakega posameznika in v aktivnostih e-komuniciranja: pisanje v Wordu, izmenjavi e-pošte, facebook in iskanju podatkov ter spremljanju novic po svetovnem spletu. Deset urno druženje je vsem hitro minilo. Udeleženci so poskrbeli za lep družabni zaključek s pogostitvijo.

Hvala vsem udeležencem in prostovoljcem za nepozabno medgeneracijsko druženje.

Marija Smolko, koordinatorica Simbioza šole