šolski parlament

objavljeno: 14. jan. 2017 13:17 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 14. jan. 2017 13:24 Andrej Kociper ]
V četrtek, 12. 1. 2017, smo imeli 3. in 4. šolsko uro v telovadnici šolski parlament. Na sestanku ŠSU (šolska skupnost učencev) so predstavniki razredov predlagali kandidate za predsedstvo šolskoega parlamenta, ki so bili kasneje s strani učencev tudi soglasno potrjeni:
  • predsednica šolskega parlamenta je postala Jasmina Zver,
  • člana predsedstva Jan Smolko in Rok Mujdrica,
  • zapisničarka Gaja Ferenčak.
Prav tako so bili sprejeti predlagani učenci, ki bodo našo šolo zastopali na medobčinskem šolskem parlamentu, in sicer Jurij Kavaš, Ema Kociper in Aljoša Marič.

Tema letošnjega šolskega parlamenta je Otroci in načrtovanje prihodnosti. Prav vse razredne skupnosti so se pri predstavitvah zelo potrudile in prikazale, o čem so se na razrednih urah ali pri pouku pogovarjali.

Tekom parlamenta je nastalo tudi nekaj fotografij