Arhiv‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

ŠPORT-ŠPAS druženje s starši učencev iz OPB-ja

objavljeno: 4. jun. 2017 13:12 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobil 21. jun. 2017 13:11 Info Odranci ]
V torek, 30. 5. 2017, smo se v prelepem vročem soncu zbrali vsi učenci, ki obožujejo gibanje, in njihovi starši, ki se zavedajo pomena gibanja, na popoldanskem druženju. Učiteljice OPB-ja so učence najprej odpeljale na enourni pohod, nato pa je vse zbrane čakalo še 5 zanimivih športnih postaj:

  • padalo,
  • spretnostni poligon,
  • ristanc in gumitvist,
  • strel na gol z nogo ter
  • lokostrelstvo.
Na zdnji postaji sta nam lokostrelstvo kot zelo zanimivo panogo predstavila člana Lokostrelske sekcije Ljutomer. Izkazalo se je, da sta največ zanimanja požela ravno lokostrelstvo in nogomet, tako da so nekateri starši kar s težavo odpeljali otroke domov.

Učiteljice smo ugotovile, da se tudi starši čedalje bolj zavedajo pomena zgleda svojim otrokom in so se letos tudi oni pridno priključili igram, kar nas zelo razveseljuje in nam vliva obilo upanja za večjo gibalno udejstvovanje naših učencev.

Naša kamera ni imela veliko časa, a je kljub temu ujela nekaj fotografij, ki si jih lahko ogledate v tej fotogaleriji, pa tudi na tej povezavi.
Comments