Čudovito predbožično vzdušje

objavljeno: 21. dec. 2018 02:04 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobljeno 21. dec. 2018 02:07 ]
V četrtek, 20. 12. 2018 ob 17. uri, je v telovadnici OŠ Odranci potekala že tradicionalna božično-novoletna prireditev.
S plesom, igro in petjem so se predstavili učenci iz vsakega razreda, pridružila pa se jim je tudi vrtčevska folklorna skupina. Vsi učenci so se s pomočjo učiteljev in mentorjev zelo potrudili, največje darilo pa je bil zagotovo številčen obisk staršev in vseh ostalih gostov na prireditvi.
Prijetno predbožično vzdušje se je nadaljevalo tudi v petek, 21. 12. 2018. Po jutranji obeležitvi dneva samostojnosti in enotnosti so učenci pod vodstvom vaditeljic iz Plesne šole Zeko še zaplesali. S skupno predstavitvijo naučenih plesov so veseli zakorakali v počitniške dneve.