Henry Hippo! What's the matter?

objavljeno: 19. jun. 2019 13:13 avtor: NIka Poljanšek

Gledališka predstava učencev interesne dejavnosti Pravljična angleščina

V torek, 18. 06. 2019, so učenci interesne dejavnosti že drugič pokazali, da so zelo motivirani, samoiniciativni in da radi nastopajo. Prvič so nastopili marca, na zunajšolski prireditvi, za Dan žena, kjer so sodelovali tudi učenci prvega razreda. Vsi skupaj so se predstavili z gledališko predstavo Monkey Puzzle.

Na današnji predstavi so sodelovali učenci drugega (Borojević Miša, Martišek Kiara in Mlinarič Maksimiljan) in tretjega razreda (Antolin Neja, Bogdan Tara, Gajšek Zoja, Jerebic Inja, Kavaš Nadja,Kežmah Amina, Kociper Lea in Marinič Iva).

Kljub temu, da naj bi se krožek z marcem zaključil, me je navdušenost tretješolk nad krožkom prepričala, da bi se uspeli pripraviti nov nastop. Učenec in učenke so se tudi tokrat zelo hitro naučili besedilo in si sami izdelali maske. Ne bi mogla biti bolj ponosna nanje kot sem.

Vsem učencem sem tudi hvaležna, da so se za krožek odločili in mi tako omogočili ustvarjati tudi zunaj pouka.

mentorica Marijana Baraba

UTRINKI S PREDSTAVE