PRVI ŠOLSKI DAN - KULTURNI PROGRAM

objavljeno: 11. sep. 2019 12:46 avtor: Mitja Utroša   [ posodobljeno 11. sep. 2019 12:47 ]
PRVI ŠOLSKI DAN - KULTURNI PROGRAM

Vsi učenci so se na prvi šolski dan zbrali v telovadnici šole, kjer je bil izveden kulturni program. V novem šolskem letu se nam je pridružilo 15 prvošolčkov, ki so ta dan bili sprejeti tudi v ŠSU OŠ Odranci. Občina Odranci je vsakemu prvošolčku podarila zavarovanje. Po skupni prireditvi so učenci od 2. do 9. razreda nadaljevali pouk po urniku, prvošolci pa so skupaj s starši odšli v učilnico, kjer so si ogledali risanko Franček gre prvič v šolo. Sledilo je še nekaj dejavnosti in presenečenj. Na koncu pa je bila najbolj slastna seveda torta. Pred odhodom domov je ob pesmi Mi se imamo radi sledil skupni objem in obljuba prvošolcev, da naslednji dan spet pridejo v šolo.

FOTOGALERIJA