Tehniški in tematski dan 6. - 9. r

objavljeno: 24. jan. 2019 21:01 avtor: NIka Poljanšek   [ posodobljeno 10. feb. 2019 06:53 ]
V torek, 22. 1. 2019, učenci predmetne stopnje niso imeli navadnega pouka. Učenci 6. r so v parih kreirali naprave iz konstukcijskih kock, učenci 7. r so si iz recikliranega materijala ustvarjali pustne maske, učenci in učenke 8. in 9. razreda pa so odšli v Lendavo. Devetošolci so si ogledali sinagogo, muzej in judovsko pokopališče, medtem ko so si osmošolci ogledali računalniško podprto proizvodnjo na srednji šoli.
Šesto in sedmošolci so se izkazali za izredno ustvarjalne in delavne, saj so maske izpadle zelo lepe, videti pa jih bo moč na pustni torek na sprevodu po Odrancih. Šestošolci pa so poleg naprav ustvarili še risanko, katero si lahko ogledate v spodnji galeriji.