SKRITI KOTIČKI MOJEGA KRAJA

V vabilu k sodelovanju na projekt naše osnovne šole, je bilo zapisano “Ku, ku, tudi jaz sem tu.” Prijavnice na projekt so kar “deževale”, na kar smo zelo ponosni in že komaj čakamo, da dobimo razkrite vse skrite kotičke po Sloveniji, ki jih bomo delili z vsemi vami. Le – te bomo sproti objavljali na zemljevidu, zato vljudno vabljeni k ogledu. Prepričani smo, da boste po vsem ogledanem našli idejo, kam na oddih in preživljanje počitniških dni, kar je tudi eden izmed osrednjih ciljev projekta.

Zapomnite si rek, ki ga naš projekt v celoti podpira in tudi po vsem prejetem potrjuje, in sicer: “Povsod je lepo, a doma je najlepše.”

Vodja projekta Skriti kotički mojega kraja, Klementina Sečkar
Unesco koordinatorica OŠ Odranci, Vida Fifonja Hanc

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
(Skupno 403 obiskov, dnevno 1 obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Aktualno

 
 
 
 
 
 
Dostopnost